Składki członkowskie na rok 2012

Od 1 stycznia 2012 roku obowiązują następujące składki:

normalna ulgowa
składka członkowska 40 zł 20 zł
wpisowe 10 zł 6 zł
5 zł (uczniowie szkół do poziomu szkoły ponadgimnazjalnej)

Kwota wpisowego zawiera opłatę za legitymację i znaczek organizacyjny PTTK.

Ze składki ulgowej korzystać mogą:

• opiekunowie szkolnych kół PTTK,
  • osoby małoletnie do ukończenia 16 roku życia,
  • młodzież szkolna i akademicka do ukończenia 26 roku życia,
  • żołnierze niezawodowi,
  • emeryci, renciści i inwalidzi,
  • bezrobotni.

Zwolnienia z opłacania składki członkowskiej przysługują:

• Członkom Honorowym PTTK,
  • dzieciom i młodzieży z domów dziecka, zakładów opiekuńczych oraz szkół specjalnych,
  • osobom, które ukończyły 75 rok życia

Legitymacja z naklejonym aktualnym znaczkiem za rok 2012 jest równocześnie polisą ubezpieczeniową jej właściciela w TU SIGNAL IDUNA Polska S. A. i jest ważna do 31 marca 2013 roku

Więcej o ubezpieczeniach członków PTTK http://www.pttk.pl/zycie/ubezpieczenia/nnw2010/
Członkowie PTTK mają możliwość złożenia oświadczenia woli związanego z ubezpieczeniem NNW (wzór oświadczenia tutaj w formacie PDF : Formularz wyznaczenia osoby uprawnionej w ramach umowy generalnej ubezpieczenia NNW członków PTTK )
Oświadczenie sporządza się w 2 egzemplarzach, jeden dla SIGNAL IDUNA Polska TU S.A., drugi dla ubezpieczonego. Oświadczenie przeznaczone dla SIGNAL IDUNA Polska TU S.A. oddział PTTK przekazuje do SIGNAL IDUNA Polska TU S.A.

Osoby zainteresowane opłaceniem składek członkowskich zapraszamy na nasze rajdy lub prosimy o kontakt z oddziałem: tel. 42 715 34 70, Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. .

2003-2014   Zgierz, Oddział Zgierski PTTK